KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10256074
nr 1025 6074
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Etsning, Eric Nordlöw (1908-1983), barn, signerad, motivet: 21x15
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:07:21
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
14 mar
All världens barn (Lisa Larson)